€ 1400 euro netto + mieszkanie i wyżywienie

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz pomoc kuchenna w hotelu Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2017 03:11

Pilnie szukamy osoby do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie w hotelu ze Stuttgartu od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Pensja: 1400 euro netto miesięcznie plus darmowe wyżywienie oraz zamieszkanie

Obowiązki:

  • wspieranie zadań na kuchni – dbanie o porządek, przygotowywanie składników oraz prostych potraw, dbanie o odpowiednią jakość artykułów
  • praca na zmywaku – resztkowanie, opłukiwanie, wstawianie zmywarki
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • zwinność, energiczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki
  • bezpłatne zamieszkanie oraz wyżywienie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • pracę od zaraz
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com

W tytule zgłoszenia prosimy wpisać: „Pomoc kuchenna, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczeh-od-zaraz-pomoc-kuchenna-bez-jezyka-na-zmywaku-w-hotelu-stuttgart/

ID ogłoszenia: 55258f5282080c61

7 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz pomoc kuchenna w hotelu Stuttgart”

  1. Witam, jestem zainteresowany ofertą 🙂 proszę o kontakt 697173813

  2. Witam.Bardzo interesuje mnie ta praca.Jakie dokumenty sa potrzebne do aplikacji.

  3. wieslawwanclik na 23 kwietnia 2017 @ 17:05

    Prosze o kontakt pod numer +48695958345

  4. magdalenox na 23 kwietnia 2017 @ 18:04

    Proszę o kontakt w sprawie pracy: 725-538-672

  5. ropuszka74 na 30 kwietnia 2017 @ 12:01

    Witam obecnie mieszkam i pracuje w niemczech Singen prosze o pilny kontakt moj nr.tel.
    577264573 jezeli jest mozliwosc to po godz.
    17 dziekuje pozdrawiam Malgorzata