€ 9,96 €/h +25% dodatku

Bez znajomości języka praca w Niemczech na magazynie z elektroniką od zaraz w Worms 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Worms
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lutego 2020 04:50

Bez znajomości języka dla komisjonerów atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z małą elektroniką w rejonie Worms. Zatrudnienie 2020 przy kompletowaniu zamówień. Pracodawca organizuje zakwaterowanie.

Data wygaśnięcia: 2020-03-11
Liczba wakatów: 25
Regiony: Niemcy Worms

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU Z MAŁĄ ELEKTRONIKĄ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Komisjonowanie i pakowanie małych elektronarzędzi ( wiertarki, wkrętarki, tarcze, wiertła itp.)
Załadunek i rozładunek towarów

WYMAGANIA:

Sprawność fizyczna
Znajomość obsługi komputera
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym, w tym na zmianę nocną
Mile widziana znajomość języka niemieckiego

ZAPEWNIAMY:
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Możliwość długotrwałego zatrudnienia w renomowanym niemieckim zakładzie
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (9,96 euro brutto/godzina + dodatek + 25% do stawki godzinowej za pracę w godzinach nocnych)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikacja przez formularz na stronie:

ID ogłoszenia: 8405e52d4e0b6db6

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Niemczech na magazynie z elektroniką od zaraz w Worms 2020”

  1. lukegiles1977 na 2 marca 2020 @ 17:52

    Witam poszukuje pracy wraz z kolegą .Ja pracowałem przy regipsach oraz ogólnych wykończeniach w Niemczech.Kolega zaś pracował do magazynie amazon ma doświadczenie min tapetowanie malowanie szpachlowanie itp.Dlatego poszukujemy pracy w tej dziedzinie bądź innej pracy fizycznej.bardzo dobrze zorganizowany punktualny ,język angielski. Nie boję się nowych wyzwań zainteresowanych
    Posiadamy samochód jestesmy gotowi wyjechać do pracy w każdej chwili
    Nasz nr kontaktowy pod profilem

    Luke Giles
    lukegiles1977@gmail.com
    +48576067456
    Personal Profile
    Confident, ambitious and hard working. Learnt to work effectively with people from board range of cultures
    background. I am self-motivated team player who has demonstrated leadership skills and I am willing to
    undertake any training required by the company