€ 11,51/h brutto + dieta

Budownictwo dam pracę w Niemczech dla płytkarza-glazurnika Poczdam od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 04:36

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych o specjalizacji glazurnik-płytkarz. Oferta z Poczdamu aktualna od zaraz na budowie przy układaniu płytek w mieszkaniach.

Stanowisko: Pracownik budowy – płytkarz/glazurnik

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,51 euro brutto na godzinę pracy i dietę za każdy dzień roboczy w wysokości 35 euro netto na dzień

Opis stanowiska pracy :

  • pracownik będzie zajmował się układaniem różnego rodzaju płytek w budynkach mieszkalnych
  • obowiązkiem będzie zatem pozbycie się starych płytek poprzez ich skucie, wyniesienie gruzu, przygotowanie podłoża pod dalszą pracę i układanie płytek zgodnie z życzeniem klienta
  • do zadań należy również fugowanie

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • własne auto na wyjazd
  • przykładanie się do zadań
  • rzetelność, sumienność, dokładność, odpowiedzialność
  • atutem będzie wykształcenie technicze
  • wysoka motywacja
  • doświadczenie i praktyka w kładzeniu płytek

Zapewniamy:

  • wsparcie przy sprawach urzędowych, związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • zatrudnienie w bardzo dobrej lokalizacji
  • pomoc koordynatora Polaka
  • wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie

Aplikacja:

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • praca@mondi-polska.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/plytkarzglazurnik-3928940.html

ID ogłoszenia: 8645a1eff5b0029d