€ od 17,70 brutto/h

Budownictwo od zaraz praca Niemcy jako brygadzista / prowadzący murarzy bądź cieśli Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium i okolice
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2022 00:18

W okolicach Monachium od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie w renomowanej firmie jako brygadzista / prowadzący murarzy bądź cieśli. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

Renomowana niemiecka, rodzinna firma budowlana zatrudniająca od 25 lat fachowców z Polski, zatrudni Pracowników na stanowisku:
Brygadzista / Prowadzący Murarzy bądź Cieśli – ze znajomością języka niemieckiego.
Niemiecka umowa.
Miejsce pracy: południe Niemiec – Bawaria głównie.
Stawka: od 17,70 brutto/h.
Potrzebujemy osobę żeby pomogła w komunikacji z niemieckimi kierownikami, osobę, która mogłaby poprowadzić małą grupę osób.
Zadania:
• organizacja prac brygad w zakresie planowania, rozdzielania oraz wykonywania prac na poszczególnych stanowiskach,
• samodzielne wykonywanie prac ciesielskich oraz prac murarskich (stany surowe) przy realizacji projektów mieszkaniowych i przemysłowych.
Wymagania:
• bieżące doświadczenie w pracach ciesielskich lub murarskich,
• doświadczenie w prowadzeniu brygady,
• znajomość języka niemieckiego, żeby się dogadać na budowie,
• znajomość rysunku technicznego (projektów budowlanych).
Gwarantujemy:
• wieloletnie, stabilne zatrudnienie w niemieckiej firmie.
• niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi niemieckimi przywilejami pracowniczymi,
• bank nadgodzin gwarantujący ciągłość wypłaty wynagrodzenia nawet w zimie,
• Kindergeld (219-250 euro),
• zakwaterowanie bezpłatne w pokojach 2/3 osobowych,
• przejazdy służbowymi autami,
• zjazdy do Polski co 10/11 dni (dłuższy weekend w domu czwartek/niedziela),
• 30 dni płatnego urlopu,
• premie za polecenie pracowników,
• ubrania robocze i niezbędne narzędzia.

Prosimy o kontakt tylko osoby zainteresowane wyjazdem i zdecydowane !!

Prosimy o kontakt na 518-200-962 lub 533-026-236
sms „ brygadzista niemiecka umowa” – oddzwonimy.
CV na @: kampanie@pracownicybudowlani.pl

ID ogłoszenia: 630629f33f333992