€ 2500 brutto

Budownictwo praca Niemcy od zaraz przy wykończeniach bez znajomości języka, Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Braunschweig
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: bez terminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2022 02:15

Od zaraz w Brunszwiku do podjęcia legalna praca w Niemczech w budownictwie przy wykończeniach i remontach. Zatrudnienie bez znajomości języka przy szpachlowaniu, malowaniu, układaniu płytek etc.

Aktualnie poszukujemy pracowników do wykonywania prac wykończeniowo, remontowych w Niemczech.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja: Braunschweig i okolice

Zarobki: od 2500 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

– malowanie , szpachlowanie, układanie płytek , podłogi

Oczekiwania:

– zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w pracy na budowie
– zaletą jest posiadanie prawa jazdy kat. B
– motywacja, zaangażowanie , zdolność do pracy od zaraz

Oferujemy:
– zakwaterowanie płatne
– ubezpieczenie (umowa o pracę) z firmą NIEMIECKĄ
– wsparcie przy sprawach urzędowych
– przyjazna atmosfera
– pensja wypłacana miesięcznie

sr.bauservices@gmail.com

ID ogłoszenia: 51362484cc58b7dc

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: SRbauservice
  • Zarejestrowany od: 2 kwietnia 2022

Inne przedmioty dodane przez SRbauservice

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez SRbauservice »