€ od 14.50euro/h

Budownictwo praca w Niemczech od zaraz jako elektryk budowlany, Hanower 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannower
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: bezterminu
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2019 02:54

Na terenie Hanoweru dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech w budownictwie na stanowisku elektryka budowlanego. Zatrudnienie przy montażu instalacji elektrycznych zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną.

Miejsce pracy: Hannower Niemcy

Opis stanowiska pracy:

montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
instalacja elektryczna w nowym i starym budownictwie.

Wymagania:
-Wykształcenie elektryczne.
– motywacja do pracy
– dokładność w wykonywanych obowiązkach
– j .niemiecki komunikatywny ( mozliwosc odbycia kursu jezykowego na koszt pracodawcy)
– Prawojaydu kat.B

Opis oferty:

– Niemiecka umowa o pracę
– Pomoc w sprawach urzedowych.
– Wynagrodzenie: od 14.50euro na godzine.
– Zapewnione zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiace ( pomoc w szukaniu mieszkania )
– Możliwość pracy w nadgodzinach
– Praca na długi okres czasu.

Wszelkie pytania prosze kierowac na adres email
Elektriker-Hannover@gmx.net

ID ogłoszenia: 6115d5978dc09190

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: BartekC23
  • Zarejestrowany od: 18 sierpnia 2019

Inne przedmioty dodane przez BartekC23

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez BartekC23 »