€ 3,500.00

Cieśla do pracy w Niemczech w budownictwie przy el. prefabrykowanych, Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 października 2022 00:15

Firma działająca w rejonie Fellbach od zaraz poszukuje kompetentnych cieśli szalunkowych do pracy w Niemczech w budownictwie przy produkcji el. prefabrykowanych.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko cieśli szalunkowego. Firma zajmuje s

Zakres obowiązków:ię prefabrykacją.

Lokalizacja: Fellbach

-Czynności stolarsko-budowlane
-Tworzenie szalunków

Wymagania:
-Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
-Stawkę 16e/h brutto
-Darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca zatrudnienia
-Gwarancję godzin w umowie (od 200 do 250h w sezonie)
-Opiekę polskiego Koordynatora
-Długoterminową współpracę

emilia.krupa@hrinternational.pl

ID ogłoszenia: 766356b7a90f65b