€ 13,00

Cukiernik Niemcy praca na produkcji wyrobów od zaraz bez języka, Hainburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 63512 Hainburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Do ustalenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 listopada 2019 04:44

Dla doświadczonych cukierników propozycja pracy w Niemczech od zaraz na produkcji wyrobów słodkich. Ogłoszenie bez znajomości języka w rejonie Hainburga.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy zleceniobiorcy na stanowisko Cukiernika. Firma zajmuje się produkcją wyrobów cukierniczych, pianek, pralin.

Miejsce pracy: 63512 Hainburg
Start zlecenia: od zaraz (na dłuższy okres)

Obowiązki:
-produkcja wyrobów cukierniczych
-praca z czekoladą
-produkcja pralin, temperowanie czekolady

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-darmowe zakwaterowanie na czas trwania zlecenia
-możliwość dłuższej współpracy
-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Oczekujemy:
-doświadczenie w zawodzie cukiernika
-gotowość do podjęcia zlecenia na dłuższy okres czasu

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@polskihr.eu z dopiskiem “cukiernik”.

ID ogłoszenia: 9375dc402f644e89