€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech jako operator wózka widłowego bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 stycznia 2016 00:53

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla operatora wózka widłowego na magazynie. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy rozładunku dostaw i składowaniu towaru.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • prace magazynowe polegające na obsłudze wózków widłowych
  • obsługa dostaw – rozładunek i załadunek europalet

Oczekiwania:

  • posiadanie uprawnień do kierowania wózkami widłowymi różnych typów
  • dobra znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • dużą zaletą będzie możliwość samodzielnego przyjechania do Niemiec, swoim samochodem
  • dbanie o porządek
  • posiadanie doświadczenia przy składowaniu, rozładunku oraz załadunku europalet

Zapewniamy:

  • dla pracowników oferujemy odpłatne lokum
  • pomoc w sprawach urzędowych związanych ze zdobyciem zameldowania
  • wsparcie we wszelkich kwestiach na miejscu
  • zatrudnienie na stałe
  • pracodawca zapewnia umowę niemiecką z dostępem do pakietu świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikacji poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/operator-wozka-widlowego-niemcy,oferta,4370568

Prosimy pamiętać o załączeniu CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

ID ogłoszenia: 57656a89ce09aee8

7 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Niemczech jako operator wózka widłowego bez języka”

  1. witam jestem zainteresowany oferta pracy na operator wózka widłowego.mam doswiadczenie wieloletnie na wózku widłowym.Kontakt 607-433-663

  2. Marcin Rajnert na 30 stycznia 2016 @ 16:06

    jestesm zainteresowany ofertą ale mam kilka pytań CV skadac najlepiej w j.niemieckim czy polskim?A w jakim to mieście w niemczech?i mniej wiecej jakie zarobki? moj numer to 509752565 meil mrx1@autograf.pl

  3. Witam.
    Jestem zainteresowany pracą operatora wózka widlowego. Mam polskie uprawnienia od 15lat.
    Moje dane:
    mirek624@gmail.com
    669341263

    Pozdrawiam.

  4. Janek202 na 3 lutego 2016 @ 09:37

    Witam,jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy, mam uprawnienia na wózki widłowe i z chęcią podejmę tą prace,mój numer tel +48 530 339-192.

  5. m.torwert na 8 lutego 2016 @ 16:01

    Witam, jestem mocno zainteresowany pracą w charakterze: operator wózka widłowego.

    Przez kilka lat byłem doradcą handlowym sprzedazy wózków widłowych, ( Nissan, Toyota, Linde )posiadam spore umiejętności prowadzenia każdego rodzaju maszyny.

    Posiadam umiejętności sprawdzenia wózka widłowego pod wzgledem technicznym, wykrycia usterki, zamówienia części,ewentualnej naprawy.

    Współpracowałem także z firmą TVH Belgia – największy na świecie dystrybutor częsci zamiennych do wózków widłowych i maszyn budowlanych………..

    Tel. 507 473 718
    Mail: torwert76@gmail.com

    pozdrawiam.

  6. joanna lyszkowska na 9 lutego 2016 @ 10:08

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy, posiadam uprawnienia na wózki widłowe UDT , mam 10 letnie doświadczenie. podejmę prace od zaraz mój nr kontaktowy 533-090-183.

  7. rafal1990 na 9 lutego 2016 @ 19:01

    Witam.
    Interesuje mnie Państwa oferta pracy. posiadam uprawnienia na wózki widłowe i pracuje na nich codziennie wiec posiadam duze doswiadczenie.Mam parepytan i prosze o kontak na numer 783 419 122 lub na meila: rafaljakubowski9096@wp.pl . dziekuje