€ 1000-1500 euro netto/mc

Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie przy zbieraniu zamówień Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 października 2016 01:03

Aktualnie oferujemy pracę w Niemczech na magazynie dla chętnych bez znajomości języka. Ogłoszenie z Berlina dla Polaków przy zbieraniu zamówień i skanowaniu produktów.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacje: Berlin, Erfurt, Hamburg, Hannover, Magdeburg, Niemcy
Nr ref. KOM/OS/N
Płaca: w zależności od zaangażowania i kwalifikacji ok. 1000-1500 euro netto miesięcznie

Zadania:

  • pracownik będzie zajmował się wsparciem wszelkich prac na nowoczesnym magazynie
  • głównym obowiązkiem będzie zbieranie zamówień
  • skanowanie artykułów

Oczekiwania:

  • punktualne stawianie się w pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • doświadczenie
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózka jezdniowego
  • wysoka motywacja
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę uwzględniającą druk A1 i kartę EKUZ
  • pracodawca zapewnia dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość pracy również w weekendy
  • za pracę w godzinach nocnych i na nadgodziny obowiązuję dodatek w wysokości +25% do stawki podstawowej
  • dobre zarobki
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu odpłatnie
  • pracodawca zapewnia częściowe dofinansowanie na pokrycie kosztów zamieszkania

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez poniższą stronę internetową:

ID ogłoszenia: 9855803ffbbaf61e

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie przy zbieraniu zamówień Berlin”

  1. Witam szukam pracy na terenie Berlina( mieszkam blisko granicy wiec codziennie mogę dojeżdżać) posiadam udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz 3 letnie doświadczenie w opiece.Język niemiecki znam w stopniu komunikatywnym Posiadam referencje od niemieckich pracodawców. Wykształcenie wyższe pedagogiczne.Możliwości podjęcia pracy grudzień obecnie pracuje na terenie Niemiec.Pozdrawiam Kamila

  2. Serdecznie Witam. Jestem zainteresowany i gotowy podjecia pracy od zaraz. Obecnie mieszkam w Duisburgu. Prosze o kontakt tel. 017627099597 lub pawel.miroslawberski@opoczta.pl

  3. darmir@darmir.nysa.com.pl na 23 października 2016 @ 22:46

    Witam ,jestem zwarty i gotowy do podjęcia pracy.
    Posiadam wieloletnie doświadczenie we współpracy z Firmą Niemiecką jako kooperant.
    Kontakt 535551115 darmir@darmir.nysa.com.pl
    Pozdrawiam

  4. Witam jestem zainteresowana oferta pracy .Pracowalam na podobnym stanowisku .Prosze o kontakt +4915216652371 ,+48663146333. Mariola-Losiak@wp.pl