€ 15-16 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka pracownik produkcji rur do Izolacji, Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 90411 Nürnberg, Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2023 01:10

Bez znajomości języka atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz jako pracownik produkcji rur do izolacji. Zatrudnienie 2023 w rejonie Norymbergi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych pracowników produkcji. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości rur do izolacji, które znajdują zastosowanie w różnych branżach, takich jak przemysł naftowy, gazowy, energetyczny, farmaceutyczny, górnictwo, przemysł stoczniowy i budownictwo. Firma na co dzień współpracuje z takimi klientami jak Shell, BASF, Bayer.

Bez znajomości języka!
Atrakcyjna lokalizacja w dużym mieście!

Rozpoczęcie zlecenia: od zaraz (termin wyjazdu do uzgodnienia)
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca (możliwość wyjazdu również na krótszy okres)
Miejsce: 90411 Nürnberg, Niemcy

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie od 15 euro brutto za godzinę, plus darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie
-Praca od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy również w soboty
-Gwarancja godzin w umowie
-Pełne wsparcie i pomoc na każdym etapie rekrutacji oraz organizacji wyjazdu
-Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zadania:
-Obsługa maszyn blacharskich
-Konfiguracja i przygotowanie maszyn
-Obróbka cienkich blach
-Wymiarowanie i cięcie blachy
-Formowanie i gięcie blachy

Wymagania:
-Doświadczenie na stanowisku blacharza lub w obsłudze maszyn blacharskich
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
-Mile widziany własny samochód (dodatek do wynagrodzenia)
-Dobra sprawność manualna i skrupulatność w pracy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, który odznacza się profesjonalizmem i wysokimi standardami produkcji, aplikuj już teraz! Zapewniamy Ci stabilne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie oraz wsparcie na każdym etapie Twojej pracy.

Zadzwoń do nas już dziś: 664 160 353

ID ogłoszenia: 6176495b0ea9a51d