€ do 1750 mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji w fabryce VW Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 marca 2019 04:13

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji samochodów VW. Zatrudnienie w fabryce z Wolfsburga bez znajomości języka przy wymianie, montażu kół w nowych pojazdach.

Stanowisko: Pracownik produkcji – przy wymianie kół

Miejsce zatrudnienia: Wolfsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 4700 – 7500 PLN miesięcznie (około 1100 – 1750 Euro)

Zakres zadań:

  • poszukiwane osoby będą zatrudnione w fabryce znanej marki samochodowej z Wolfsburga
  • obowiązkiem pracownika będzie wymiana kół w nowych samochodach, a także ich transport na parking

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność prowadzenia różnych pojazdów
  • dostępność od zaraz
  • chęć podjęcia stałej pracy za granicą
  • wysoka motywacja
  • chęć do pracy
  • zdyscyplinowanie, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę na podstawie umowy
  • miejsce zamieszkania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • rozwój
  • dla pracowników najlepszych możliwe awanse równoznaczne z wyższymi zarobkami

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt drogą telefoniczną, pod numerem:

  • +48888200266

Można również aplikować poprzez źródło.

źródło: www.olx.pl/oferta/pracownik-produkcji-wymiana-kol-fabryka-vw-wolfsburg-niemcy-CID4-IDvfF1f.html

ID ogłoszenia: 3315c895d83136d5

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji w fabryce VW Wolfsburg”

  1. Bogdan Stachurski na 14 marca 2019 @ 21:22

    Jestem zainteresowany. Kontakt tel. +49 15754432118

  2. Jestem zainteresowany 3 lata w vw pracowalem. Tel 695320299

  3. Patryk0606 na 14 kwietnia 2019 @ 11:17

    Jestem zainteresowany tel 664025404