€ 2100 - 2300 € netto

Dam pracę w Niemczech dla opiekunów osób starszych w domach spokojnej starości – różne lokalizacje

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 września 2022 00:58

Dla opiekunów oraz opiekunek osób starszych oferta pracy w Niemczech przy opiece nad pensjonariuszami w domach spokojnej starości – różne lokalizacje na terenie kraju.

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekun/ka osób starszych

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku opiekuna/ki osób starszych
Praca w domach opieki

Oferujemy:

umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
stawkę godzinową 15€ brutto
dietę dzienną 3 € netto
dodatki świąteczne oraz urlopowe
bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca
opiekę koordynatora polsko-niemiecko języcznego
wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie na stanowisku Opiekun/ka os. starszych

CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesyłać na nasz adres mailowy:

biuro@gmpraca.pl

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Opiekun/ka osób starszych”

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

Numerem tel: +48 531 809 729

Skontaktuj się z nami juz dziś!

tel: +48 531 809 729
biuro@soberka.pl
www.gmpraca.pl

ID ogłoszenia: 390631b0b6f13b51

Brak tagów