€ 8,72 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech dla par pakowanie sera bez języka od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 02:08

Producent wyrobów mlecznych z Drezna zatrudni pary do pakowania sera krojonego przy taśmie produkcyjnej. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,72 euro brutto na godzinę

Oferta skierowana jest do par!

Opis stanowiska:

  • oferta dotyczy pracy w przetwórni mlecznej przy pakowaniu sera żółtego krojonego
  • pracownik układa plastry sera na tacki zgodnie z deklarowaną wagą i foliuje
  • inne zadania jak pakowanie czy obsługa maszyn mogą zostać zlecone

Oczekiwania:

  • umiejętność sprawnego zorganizowania
  • motywacja
  • pożądane zgłoszenia od par z własnym samochodem
  • prawo jazdy kat.B – u jednej na dwie osoby
  • punktualność
  • szybkie tempo pracy

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • pracodawca samodzielnie decyduje o tym czy przedłużyć umowę pracownikom
  • zatrudnienie dla par za granicą
  • zapewnione płatne zamieszkanie – pracodawca wynajmuje mieszkanie i koszty dzieli pomiędzy pracowników

Aplikacja:
Drodzy kandydaci. Zgłoszenia prosimy przesyłać w jednej wiadomości.
CV prosimy przesyłać na adres: einfach-losungen@germanymail.com

W nagłówku należy wpisać: „Pakowanie sera, Drezno. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-pakowanie-sera-drezno/

ID ogłoszenia: 84555ddd70a17d16