€ 1500-1600 netto + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech dla par przy pakowaniu leków bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 lipca 2018 05:35

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Hamburgu dla par przy pakowaniu leków. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pakowacz

Start: od zaraz

Pensja: od 1500 do 1600 euro netto miesięcznie

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Umowa: na pół roku

Zakres zadań:

  • jest to praca manualna polegająca na skrupulatnym składaniu pudełek i przepakowywaniu leków z dołączaniem nowych ulotek w języku niemieckim

Wymagania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • samodzielność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • dobre zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie i możliwość przyjechania swoim autem
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • legalną umowę na pół roku
  • możliwość rozwoju
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • wspólne zamieszkanie dla par
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie leków od lipca 2018, Hamburg” należy przesłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-lekow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 4025b4f9b0c0ba03

16 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech dla par przy pakowaniu leków bez znajomości języka Hamburg”

  1. Kamil1325 na 19 lipca 2018 @ 15:30

    Witam wraz z moja narzeczoną jesteśmy zainteresowani praca , proszę o kontakt : 726501907

  2. Witam Jestem zainteresowany daną ofertą pracy. proszę o nr kontaktowy lub proszę dzwonić pod numer +48663690624. z góry dziękuję i pozdrawiam.

  3. Anna Krawczyk na 21 lipca 2018 @ 17:12

    Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy prosimy o kontakt pod numerem telefonu 724621148

  4. Dominika33 na 22 lipca 2018 @ 07:36

    Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą w Niemczech prosimy o kontakt 794632048 🙂 wiek 24

  5. Kamila__020 na 22 lipca 2018 @ 13:11

    Witam, jesteśmy zainteresowani wraz z facetem oferta pracy. Proszę o kontakt; 794784178

  6. Alina Jurek na 22 lipca 2018 @ 15:29

    Dzień dobry jesteśmy z partnerem zainteresowani pracą prosimy o kontakt telefoniczny na numer +48662-162-622

  7. Witam , wraz z koleżanką jestem zainteresowana tą ofertą pracy . Proszę o kontakt pod nr 660153318. Pozdrawiam

  8. Witam , wraz z koleżanką jestem zainteresowana tą pracy . Proszę o kontakt pod nr 660153318. Pozdrawiam

  9. Bartek941234 na 23 lipca 2018 @ 22:35

    Witam jesteśmy zainteresowani z narzeczoną
    Proszę o kontakt pod nr 603342278

  10. Malgorzata86 na 24 lipca 2018 @ 06:30

    Dzień dobry,jestem wraz z tatą zainteresowana praca proszę o kontakt 604909035

  11. Malgorzata86 na 24 lipca 2018 @ 07:26

    Witam wraz z tatą jesteśmy zainteresowani oferta pracy,prosze o kontakt tel 604909034

  12. MAGDALENAO na 25 lipca 2018 @ 19:03

    Małżeństwo jesteśmy zainteresowani prosimy o kontakt +48796369004

  13. monika611 na 26 lipca 2018 @ 19:22

    Jestem zainteresowana pracą, aktualnie mieszkam w Hamburgu. Proszę o kontakt, numer tel. (48)796162938.

  14. marzenkaja98 na 31 lipca 2018 @ 15:24

    Jestem zainteresowana pracą wraz z chłopakiem. Proszę o kontakt na nr tel 796439755

  15. Witam. Jesteśmy zainteresowani wraz z partnerką. Proszę pilny kontakt 515752066 Posiadamy swój samochód. Pozdrawiamy

  16. Witam jesteśmy z chłopakiem zainteresowani. Proszę o kontakt 530226231 jak naszybciej. Mamy swój samochód. Pozdrawiam