€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech dla pokojówki bez języka w hotelu Berlin 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 lipca 2017 00:57

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku pokojówki w hotelu z Berlina. Oferta bez znajomości języka dla Polaków przy sprzątaniu pokoi gościnnych zgodnie z obowiązującym standardem.

Stanowisko: pokojówka
Miejscowość: Berlin, Niemcy
Pensja: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca polegać będzie na przygotowywaniu pokoi dla gości
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac porządkowych zgodnie ze standardem hotelu
  • dbanie o czystość również w trakcie pobytu gości

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na okres wakacyjny
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, pracowitość
  • samodzielność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zorganizowane za darmo zamieszkanie
  • zatrudnienie na podstawie umowy z ubezpieczeniem
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • sumienne przeszkolenie pracownicze na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 8835962aa70d4af3

5 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech dla pokojówki bez języka w hotelu Berlin 2017”

  1. Anna Andrzejewska na 23 lipca 2017 @ 23:09

    Jestem zainteresowana praca na pokojowke i chetnie podejme ta prace od wrzesnia w hotelu mam doswiadczenie pracowalam juz dwoch hotelach prosze okontakt na moj emeil annaandrzejewska81@wp.pl jezyku polskim nadmieniam ze troche znam niemiecki ale mam trudnosci zrozumieniem nadmieniam ze mieszkam w berlinie

  2. Anna Andrzejewska na 23 lipca 2017 @ 23:12

    Nawet moge od 4sierpnia podjac ja barzo pilnie potrzebuje tej pracy

  3. jareckii03 na 27 lipca 2017 @ 19:37

    Jesteśmy małżeństwem interesuje nas oferta pracy na tym stanowisku.Moglibyśmy zacząć po 20 sierpnia.Proszę o kontakt na adres jareckii03@wp.pl.Pozdrawiamy

  4. jareckii03 na 27 lipca 2017 @ 19:38

    Jesteśmy małżeństwem interesuje nas oferta pracy na tym stanowisku.Moglibyśmy zacząć po 20 sierpnia.Proszę o kontakt na adres jareckii03@wp.pl.Pozdrawiamy.

  5. kinga.orlowska na 30 sierpnia 2017 @ 10:09

    Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam doświadczenie na stanowisku pokojówka. Mam 23 lata jestem dyspozycyjna,pracowita, sumienna. Mój adres e-mail kinga.orlowska@onet.pl.
    Bardzo proszę o kontakt.
    Pozdrawiam,
    Kinga Orłowska