€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 września 2015 01:48

Firma sprzątająca z Essen poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Niemczech. Stanowisko oferowane dla Polaków bez doświadczenia przy sprzątaniu mieszkań i domów prywatnych.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Essen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie sprzątać domy i mieszkania w zależności od ustaleń i zapotrzebowania klientów. Osoba zatrudniona samodzielnie dojeżdża do ustalonego miejsca.

Wymagania:
– należy samodzielnie znaleźć miejsce do zamieszkania
– dobra orientacja w terenie
– dojazd do klienta zawsze na czas
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– brak problemów z szybkim poruszaniem się komunikacją miejską
– doświadczenie przy sprzątaniu będzie atutem, ale nie jest konieczne
– uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność
– podstawy języka niemieckiego

Oferujemy:
– zapoznanie z obszarem, na którym pracownik będzie działać
– dostarczanie stałych klientów
– pracę w zespole
– przeszkolenie w pierwszych dniach zostanie zapewnione
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila:

Beschaftigung@germanymail.com z tematem: Sprzątanie domów i mieszkań, Essen.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-essen-sprzatanie-domow-i-mieszkan-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 38155f3620238386