€ 1600 euro miesięcznie

Dam pracę w Niemczech kierowca kat.B dostarczanie paczek od zaraz Umkirch

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Umkirch
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 lipca 2015 01:32

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech przy dostarczaniu przesyłek kurierskich. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków w mieście Umkirch na stanowisku kuriera kat.B.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Umkirch, Niemcy

Zarobki: 1600 euro miesięcznie

Obowiązki:

  • Pracownik dzień rozpoczyna od stawienia się na magazynie firmowym. Konieczne jest wówczas przesortowanie paczek i ustalenie drogi przejazdu w celu jak najefektywniejszego rozwiezienia przesyłek.
  • Osoby zatrudnione będą zbierać potwierdzenia odbioru.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • słowność
  • obowiązkowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra orientacja w terenie

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • legalne warunki pracy
  • ubezpieczenie socjalne
  • pracę w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 17
  • zatrudnienie od zaraz

Uwaga! Osoby zainteresowane same muszą zapewnić sobie wyżywienie oraz zakwaterowanie.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:
0049 176 31424295

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kierowca-mechanik-lakiernik-blacharz/prawojazdy-b-dostarczyciel-paczek-1600-brutto,264929.html

ID ogłoszenia: 67855a6ceb2c73f6

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech kierowca kat.B dostarczanie paczek od zaraz Umkirch”

  1. michalek8906@wp.pl na 3 sierpnia 2015 @ 20:59

    witam jestem na terenie Niemiec, szukam pracy dorywczej bądź, stałej jako kierowca kurier, język niemiecki bardzo podstawowy, kontakt 4915211372810