€ 12 - 15 € / h (wg kwalifikacji)

Dam pracę w Niemczech na budowie Hydraulików (woda, powietrze, gaz), Berlin i inne

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin, Erfurt, Leipzig, Rostock, Hamburg, inne
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: stała lub czasowa
  • Opublikowany: 15 grudnia 2017 04:19

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla hydraulików w Berlinie oraz innych miastach na terenie kraju.

Sukces to realizacja prostych spraw w bardzo wyjątkowy sposób. Od swojego założenia w 1985 roku, AB Zeitpersonal należy do renomowanych przedsiębiorstw swojej branży. Nasze przedstawicielstwa na terenie calej federacji wspomagają sukcesywnie przemysł i rzemiosło indywidualnymi ofertami personelu.

Zadania gólne zlecenia w/g kwaliwikacji

Oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
• Mile widzaina komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Umiejętności i uprawnienia w/w dziedzinie hydraulika wody, powietrza i ogrzewania
• Znajomość komunikatyn j. niemieckiego
• Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
• Bardzo dobre wynagrodzenie / możliwe zaliczki
• Kontrakt czasowy lub stały
• Bezterminową umową i pełen pakiet świadczen socjalnych w/g prawa niemieckiego
• Dodatkowe diety otrzymywane za każdy przepracowany dzień
• Pomoc w organizacji komfortowego zakwaterowania na miejscu
• Profesjonalne wsparcie ze strony polskojęzycznych dysponentów
• Bezpłatne przygotowanie profesjonalnego profilu i przedstawienie kandydatury pracodawcy
• Pezpłatna odzież robocza

Czas pracy
Pełen wymiar czasu pracy

hajer.joerg-zbyslaw@ab-zeitpersonal.de

ID ogłoszenia: 7225a1be886dabc6