€ od 9 euro/h plus dieta i zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech na budowie przy regipsach dla montera Muehldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Muehldorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 maja 2015 04:18

Firma budowlana z Muehldorf zatrudni pracowników na stanowisko monter budowlany przy zabudowie suchej. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy regipsach.

Stanowisko: Monter budowlany

Miejsce zatrudnienia: Muehldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka od 9 do 10 euro brutto za godzinę plus dieta w wysokości 300 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • Prowadzenie prac wykończeniowych na budowie. Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie montować sufity podwieszane. Obowiązkiem będzie praca przy montażu płyt kartonowo-gipsowych oraz wykonywanie wszelkich zadań z tym związanych.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • możliwość przyjechania swoim samochodem do pracy w Niemczech
  • przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie w podobnej pracy
  • fachowość
  • niekaralność
  • duża odpowiedzialność i precyzyjność

Zapewniamy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania
  • wysokie wynagrodzenie w postaci stawki podstawowej plus diety miesięcznej
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie na umowie o pracę na czas nieokreślony
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości kontaktowej poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 126554a0d6384721

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech na budowie przy regipsach dla montera Muehldorf”

  1. rafalkarsznia na 10 maja 2015 @ 14:55

    Witam jestem zainteresowany państwa oferta pracy mam 26 lat i 7 letnie doświadczenie w pracach wykończeniowych szpachlowanie- malowanie komentarz poddaszy ścianek działowych i sufitów podwieszanych posiadam również certyfikat montażu drzwi jeśli są Państwo zainteresowani moja osoba proszę o kontakt tel.571-427-138 mail rafalkarsznia@gmail.com