€ 13 euro brutto/h + diety + mieszkanie

Dam pracę w Niemczech na produkcji części samochodowych Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 marca 2017 21:41

Poszukujemy chętnych do podjęcia aktualnej pracy w Niemczech na produkcji części w branży samochodowej. Ogłoszenie dla Polaków, pochodzi z fabryki w Stuttgarcie. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy
Zarobki do wyboru:

  • 13 euro brutto na godzinę pracy plus diety
  • 22 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wsparcie zadań produkcyjnych, między innymi pomoc w wytwarzaniu elementów karoserii – wypraski oraz części metalowych tłoczonych i ciągnionych
  • obowiązkiem będzie przycinanie elementów oraz szlifowanie
  • osoba zatrudniona będzie również zajmować się składaniem gotowych części na podstawie planu

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji części samochodowych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy lub w formie kontraktu na własnej działalności gospodarczej
  • zapewnione ok. 200 godzin pracy na miesiąc
  • samodzielny wybór sposobu wynagradzania
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu i opłacone na rzecz pracownika przez pracodawcę

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail z załączeniem CV na adres:

  • office@factory600.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-samochodowej-id444453.html

ID ogłoszenia: 15458d260a48df7b

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech na produkcji części samochodowych Stuttgart”

  1. Kacper Cichy na 3 kwietnia 2017 @ 15:38

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mogę zacząć od zaraz proszę o kontakt 663838865

  2. Dzień dobry.

    Jestem zainteresowany ofertą pracy u Państwa w firmie.
    wykształcenie – wyższe Ekonomiczne
    wiek 43 lata
    dyspozycyjny
    mogę podjąć pracę od zaraz.
    Własny samochód, prawo jazdy kat.B
    Doświadczenie- przez 10 lat prowadziłem własną działalność gospodarczą
    Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych, obsługiwałem wtryskarki do 150 Ton Battenfeld na sterowniku UNILOG 2000, znam proces wtrysku na tworzywach PP,PS, ABS.
    Po drobnym szkoleniu (aby poznać sterownik maszyny) mógłbym uruchomić produkcje na wtryskarce.
    Mogę podjąć pracę na zasadzie samozatrudnienia lub kontraktu.wystawiam faktury VAT.

    Jeżeli chodzi o język, to znam podstawy ( nie używałem języka niemieckiego 15 lat), po niedługim czasie jestem w stanie posłużyć się językiem na poziomie komunikatywnym.
    Jeźeli jesteście Państwo zainteresowani moją osobą, proszę o kontakt.

    Dariusz Sobuś
    tel. +48 502 312 697
    mail. alfaplast@wp.pl