€ 11,50 € brutto/h

Dam pracę w Niemczech od maja 2022 obsługa imprez-festynów także dla par, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: okolice Bawarii
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: długoterminowa współpraca
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2022 01:20

W rejonie landu Bawaria od maja 2022 oferta pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych przy obsłudze imprez i festynów. Zatrudnienie także dla par będzie możliwe. Znajomość języka niemieckiego mile widziana.

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pomocnik przy obsłudze eventów/ festynów.

Rozpoczęcie projektu: maj

Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca

Miejsce: okolice Bawarii, Niemcy

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia

– Możliwość długotrwałej współpracy

– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych

– Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Wymagania:

-mile widziana znajomość języka niemieckiego,

-mile widziane prawo jazdy,

-umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

– rozstawianie namiotów,

-serwowanie posiłków, nalewanie napoi,

-przygotowywanie posiłków.

-utrzymanie kuchni w czystości.

Masz pytania? +48 883 340 208

ID ogłoszenia: 75262596efc51193