€ 10,20 euro brutto + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz sortowanie owoców bez znajomości języka 2017 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2017 01:23

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu owoców, warzyw. Zatrudnienie 2017 w Berlinie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz owoców i warzyw
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Wynagrodzenie: 10,20 euro brutto na godzinę pracy
Czas trwania umowy: 6-8 tygodni
Liczba miejsc do obsadzenia: 5
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w przetwórni z Berlina jako sortowacz i pakowacz owoców i warzyw
  • nieskomplikowana praca wymagająca jedynie dobrego tempa
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sortowanie artykułów przy taśmie a następnie wkładanie do skrzynek

Oczekiwania:

  • wyrabianie się w czasie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do wykonywania zadań powtarzalnych
  • zdyscyplinowanie
  • punktualność

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • pracę na podstawie umowy na czas określony
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na cały okres zatrudnienia
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Berlina

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Sortowanie owoców i warzyw, Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 10158a0ac2a22a1e

8 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech od zaraz sortowanie owoców bez znajomości języka 2017 Berlin”

  1. zalewskirafal na 13 lutego 2017 @ 12:33

    Witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyną ofertą pracy. Przebywamy aktualnie w Berlinie i szukamy pracy od zaraz. Podaję swój numer 516664233. Czekamy na tel.

  2. Blade1300 na 15 lutego 2017 @ 13:17

    Jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt luwe2@o2.pl. tel 790655778

  3. Haniamirek na 15 lutego 2017 @ 13:56

    Witam jestem zainteresowana praca tel 797597758

  4. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą ponieważ szukam pracy od zaraz i jestem na miejscu w Berlinie. Proszę o kontakt, mój numer 661517998 Dziękuję i pozdrawiam

  5. Lukaszzz12 na 17 lutego 2017 @ 15:02

    Witam , jestem zaintersowany tą oferta , Jestem młoda osobą która szybko sie uczy , prosze o kontakt na e-mail : lukasz-krysicki@wp.pl lub nr tel 795 876 078

  6. Asia.asia95 na 18 lutego 2017 @ 16:56

    Witam. Jestem zainteresowana wraz z moim chlopakiem oferta pracy. Wyjezdzamy od 3 lat za granice mamy duze doswiadczenie na produkcji itp. Prosze o kontak telefoniczny 533959374

  7. Hej mam kolezanke szuka pilnie pracy

  8. Semeniuk na 1 lipca 2017 @ 13:40

    780030699 chętny prosze o kontakt