€ 4,000.00

Dam Pracę w Niemczech – Opieka osób starszych Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2014 02:12

Agencja opiekunek poszukuje dla podopiecznych w Düsseldorf kobiet chętnych do pracy w Niemczech przy opiece nad osobami starszymi. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest wymagana.

Masz dość pracy za darmo?!

Nasza oferta skierowana jest do osób, które chciałyby otrzymywać godziwe wynagrodzenie za wykonana pracę. Im dłużej z nami współpracujesz, tym więcej zarabiasz!

ALTEN CARE24 jest prężnie działającą na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi w zakresie opieki nad osobami starszymi, chorymi oraz potrzebującymi pomocy. ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005.
Dbamy jak najlepiej o naszych podopiecznych jak i pracowników, którym oferujemy legalną pracę w charakterze Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.

Współpracujemy tylko z najlepszymi agencjami w Niemczech, gwarantujemy sprawdzone oferty pracy, ponieważ zależy nam na jak największym komforcie pracy naszych Opiekunów.

OBOWIĄZKI:
– codzienne czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze (pomoc w ubieraniu się, jedzeniu, toalecie porannej i wieczornej, przygotowanie posiłków, podawanie lekarstw)
– proste prace domowe

OFERUJEMY:
– jasne warunki zatrudnienia
– atrakcyjne wynagrodzenie. Kwota jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kwalifikacji, znajomości języka niemieckiego oraz stanu zdrowia pacjenta
– indywidualne podejście do każdego pracownika
– zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań
– stałe wsparcie koordynatora (24 godziny na dobę)
– dogodne terminy wyjazdu
– bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
– bezpłatny dojazd do klienta
– gwarantujemy bezpłatne kursy języka niemieckiego
– ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia)

WYMAGANIA:
– komunikatywna bądź dobra znajomość języka niemieckiego
– mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
– pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
– gotowość podjęcia pracy na min. 2 miesiące

Sprawdź, czy nasze warunki CI odpowiadają!
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: ogloszeniaopieka@gmail.com

PAMIĘTAJ, ABY NA KOŃCU ZGŁOSZENIA DOPISAĆ:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr. 133 poz. 883). Informacje, które podałam w moim formularzu zgłoszeniowym, są kompletne oraz zgodne z najlepszą wiedzą jaką posiadam.”

Tylko wtedy Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone!
Powodzenia!

ID ogłoszenia: 69153a07c342994f