€ 1100 Euro Netto

Dam pracę w Niemczech – Opiekunka dla 82-letniej pani Viktorii – Aitrang (Alpy)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Aitrang
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 4 tygodnie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2015 03:58

Agencja BEW Polska poszukuje opiekunki osób starszych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy opiece nad 82-letnią panią Viktorią w Aitrang (Alpy). Podopieczna cierpi na zaawansowaną demencję i ma problemu z poruszaniem się.

Firma BWE Polska poszukuje opiekunki dla 82-letniej pani Aitrang koło Kempten. Pani z średnio zaawansowaną demencją i ogólnym osłabieniem, porusza się z rollatorem.

Obowiązki domowe: zakupy, gotowanie, zmywanie naczyń, sprzątanie, pranie i prasowanie. Opieka: nadzór nad codziennymi czynnościami, pomoc w kąpieli i ubieraniu/rozbieraniu, zmiana pieluchomajtek. Pani mieszka z synem (stary kawaler, nie wtrąca się i nie przeszkadza opiekunce) w dużym 9-cio pokojowym domu. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z TV i dostępem do internetu (istnieje również możliwość korzystania z telefonu do Polski).

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, gotowość do wyjazdu na min. 4 tygodnie od zaraz.

Zapewniamy: legalne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie od 1100 Euro Netto, dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży i pobytu w Niemczech, dobrane oferty pracy, wsparcie koordynatora, organizację i opłacenie kosztów przejazdu, możliwość nawiązania stałej współpracy Kontakt: BWE Polska Sp. z o.o. Tel. kom.720 859 561

ID ogłoszenia: 90555ca1261955c0

Brak tagów