€ od 1600

Dam pracę w Niemczech – pracownik biurowy w firmie budowlanej, Neugersdorf k. Zittau

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zittau/Görlitz/Bautzen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 maja 2021 03:00

Z komunikatywną znajomością języka aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz jako pracownik biurowy w firmie budowlanej z Neugersdorf k. Zittau.

Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą specjalizującą się w aranżacji przestrzeni w modelu „Design&Build”. Nasze usługi obejmują m.in. prace budowlano-adaptacyjne i aranżacje obiektów i pomieszczeń „pod klucz”.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w dobrze prosperujacej i preznie rozwijającej się niemieckiej firmie blisko granicy
• Umowe na niemieckich warunkach
• Możliwość rozwoju i poszerzania swoich kwalifikacji
• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na rynku niemieckim

Zadania:
• Praca administracyjno-biurowa w firmie z branży budowlanej wraz z obmiarami na budowie
• Wsparcie działu kontrolingu i zaopatrzenia
• Organizacja prawidlowego obiegu dokumentow – od zamowienia wewnetrznego do faktury
• Kontrola dostaw i zużycia materiałów budowlanych
• Wsparcie kierownika budowy w codziennych zadaniach

Wymagania:
• Komunikatywna znajomosc jeżyka niemieckiego, poziom B1
• Umiejętność analitycznego i matematycznego myślenia
• Dobra znajomosc Programu MS Office, w szczegolnosci Excel
• Dobra organizacja pracy wlasnej
• Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Dyspozycyjność oraz prawo jazdy kategorii B
• Miło widziana znajomość zagadnień budowlanych

jobs@eclecticdesign.de

ID ogłoszenia: 52360acb9b8c6bb6