€ 1400 euro/mc

Dam pracę w Niemczech przy rozwożeniu przesyłek jako kurier Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2014 01:40

Zatrudnimy od zaraz Polaków w charakterze kierowców kat.B do rozwożenia przesyłek we Frankfurcie nad Menem.Oferta pracy w Niemczech na stanowisku kuriera.

Stanowisko: Kurier – Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem

Wynagrodzenie: 1400 euro/mc

Obowiązki:

  • Rozwożenie towaru na wyznaczonym rewirze.

Oczekujemy:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • obowiązkowość, punktualność
  • szacunek do pracy i klienta
  • wysoka kultura osobista
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • chęć podjęcia pracy stałej

Oferta:

  • niemieckie, przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pełny etat
  • oferta dotyczy pracy na stałe
  • praca do podjęcia jest od zaraz, prosimy o pilne przesyłanie aplikacji

Aplikacja:
poprzez stronę: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/kierowca-mechanik-lakiernik-blacharz/praca-dla-kurierow,735662.html

ID ogłoszenia: 75153e0d4de43a42

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech przy rozwożeniu przesyłek jako kurier Frankfurt nad Menem”

  1. Witam jestem zainteresowany Panstwa oferta mieszkam w Bad Vilbel prawo jazdy B+E od 1982 roku

  2. Witam. Jestem bardzo zainteresowany ogłoszeniem. Jeśli oferta jest nadal aktualna, bardzo proszę o kontakt.

  3. Marek Walkowiak na 28 grudnia 2014 @ 20:13

    Witam,

    Jestem zainteresowany stanowiskiem pracy jako kierowca-kurier w Państwa firmie.
    Jestem w pełni dyspozycyjny i chętny do podjęcia pracy OD ZARAZ. Czy zamiast języka niemieckiego kwalifikowałby się język angielski?
    Będę zobowiązany za możliwie szybką odpowiedź.

    Pozdrawiam,
    Marek Walkowiak
    tel. /48/ 533 849 761