€ 14,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz dla sprzątaczek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 05:29

Szukamy sprzątaczek-sprzątaczy z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biur w Düsseldorf. Oferta pracy w Niemczech od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biura

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca w stałych godzinach popołudniowych
  • pracownik będzie zajmował się dbaniem o porządek w przestrzeni biurowej – utrzymywanie czystości we wszelkich pomieszczeniach zgodnie z obowiązującymi standardami
  • zadania polegają na uzupełnianiu środków w toaletach, myciu łazienki, opróżnianiu koszy, wycieraniu stołów, myciu podłóg itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pilnego pracy w Niemczech
  • wysoka sprawność fizyczna
  • kultura, schludność, dyskrecja
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • samodyscyplina
  • uczciwość
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w godzinach popołudniowych
  • wdrożenie w obowiązki
  • niemiecką umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • wysokie zarobki i atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • wsparcie koordynatora
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • beschaftigung@munich.com

W nagłówku prosimy wpisać: „Sprzątanie biur od zaraz, Düsseldorf”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-dusseldorf-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 9345dc32c4c6ae30