€ 2,000.00

Dam pracę w Niemczech w budownictwie monter drzwi i okien Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Opublikowany: 25 maja 2014 00:55

Firma budowlana z Kolonii poszukuje monterów okien i drzwi do podjęcia pracy w Niemczech w budownictwie. Oferta od zaraz dla Polaków z co najmniej komunikatywnym językiem.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży stolarskiej, która zajmuje się produkcją komponentów takich jak drzwi, okna i elewacje oraz remontami i pracami konserwatorskimi na terenie Kolonii, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
monter okien i drzwi z j. niemieckim
miejsce pracy: Kolonia / Nadrenia Westfalia . Niemcy
nr referencyjny: drz/05/14
wymagania
– dyspozycyjność od zaraz na stałe
– prawo jazdy
– doświadczenie zawodowe przy montażu okien i drzwi
– komunikatywna / dobra znajomość j. niemieckiego – rozmowy z Klientem
– umiejętność znalezienia własnego mieszkania – opłata we własnym zakresie

mile widziane:
wykształcenie – stolarz, cieśla

zakres obowiązków:
– wymontowanie starych okien i drzwi
– montaż nowych okien i drzwi na terenie Kolonii i okolic
– wsparcie zespołu montażowego
– prowadzenie rozmów z Klientem
– praca od 7 do 16 w tym godzinna przerwa

oferujemy:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
– niemieckie warunki socjalne gwarantowane ustawowo
– wynagrodzenie 2000 eur brutto miesięcznie
– nadgodziny płatne z 25% dodatkiem
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– praca 8 h dziennie przez 5 dni w tygodniu LUB po 10 h dziennie przez 3 tygodnie, a potem możliwość zjazdu do Polski

adres: contact@gppeople.pl z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez GP People Sp. z o.o. Sp. K. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

ID ogłoszenia: 372537da6498fd76