€ 6,35 euro brutto/h

Dam sezonową pracę w Niemczech 2016 zbiory warzyw – sałaty i kapusty

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dolna saksonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2015 01:29

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech na rok 2016 przy zbiorach warzyw – kapusty oraz sałaty. Zatrudnienie w Dolnej Saksonii dla Polaków w gospodarstwie rolnym od marca.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbioru warzyw

Lokalizacja: Dolna Saksonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 6,35 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 50

Start: praca sezonowa od końca marca do grudnia 2016

Zadania:

  • osoba zatrudniona wykonuje swoją pracę w szklarniach i na polu
  • obowiązkiem jest zbiór kapusty oraz sałaty

Wymagania:

  • duża samodzielność
  • umiejętność radzenia sobie
  • dobra sprawność fizyczna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy zbiorach
  • wytrzymałość
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • praca przez 6 dni w tygodniu po 8 godzin – dla chętnych możliwość pracy dodatkowo plus 2 godziny dziennie
  • zorganizowanie zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych w cenie 2,40 euro za dobę
  • w ramach zamieszkania pracownik ma bezproblemowy dostęp do łazienek, pokoju dziennego oraz aneksu kuchennego

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV prosimy przesłać na adres:

  • dierk@reymers-gemuese.de

źródło: www.pracasezonowa-w-niemczech.pl/

ID ogłoszenia: 6525655987930ab0