€ 9,50/h brutto/na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów 2022 k. Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hellwege k. Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 lutego 2022 02:27

Oferujemy zatrudnienie w Hellwege k. Bremen dla osób bez znajomości języka przy zbiorze szparagów. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2022 z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów

Lokalizacja: Hellwege k. Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa 9,50 brutto brutto

Wakaty: 60

Umowa: od kwietnia do czerwca 2022

Opis stanowiska pracy:

  • praca na polu i w tunelach przy zbiorach szparagów

Oczekiwania:

  • pracowitość
  • brak nałogów
  • dostępność w podanym terminie
  • samodzielność i zapewnienie sobie śniadania i kolacji we własnym zakresie

Zapewniamy:

  • zamieszkanie + obiad zapewnione w cenie 10 euro dziennie – zakwaterowanie w 2 osobowych kontenerach
  • na miejscu ogólnodostępne prysznice, ubikacje oraz kantyna z kuchenką, mikrofalówką, pralką, czajnikiem, szklankami i talerzami
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne pośrednictwo pracy
  • zatrudnienie sezonowe od kwietnia do czerwca 2022
  • pomoc lekarza
  • możliwość korzystania z auta służbowego by dojechać do sklepu
  • możliwość brania zaliczek 2x w tygodniu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 8 do 17, pod numerem:

  • 503 003 654

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-sezonowa-przy-zbiorze-szparagow-CID4-IDNRnXi.html

ID ogłoszenia: 4246208cbc5e9bc3