€ 9,20/h brutto + mieszkanie

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory jabłek od zaraz Pasewalk 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pasewalk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 września 2017 05:08

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy zbiorach jabłek. Oferta z Pasewalk 2017 aktualna od zaraz. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Pasewalk, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • praca w sadzie z Pasewalk
  • obowiązkiem będzie zrywanie jabłek z użyciem chwytaka ręcznego
  • owoce zbierane będą do wiaderek
  • pracownik będzie również używał drabin

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • zaangażowanie, niezawodność
  • możliwość zabrania ze sobą odzieży nieprzemakalnej

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w pensjonacie
  • sprawdzonego pracodawcę
  • pracę sezonową na 6-8 tygodni
  • zatrudnienie również dla grup

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „jabłka, Pasewalk – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-jablek-od-zaraz-pasewalk-2017/

ID ogłoszenia: 18159b0478dba3cf

7 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory jabłek od zaraz Pasewalk 2017”

  1. Witam, 3 osoby zainteresowane Państwa ofertą. kontakt: e-mail – rafal20sw@o2.pl,tel kont. 697 708 726

  2. Kasia000611 na 7 września 2017 @ 13:14

    Witam. Szukam pracy sezonowej dla 2 kobiet. Proszę o kontakt 731185635 lub Kasia000611@interia.pl Pozdrawiam

  3. tycjan1234 na 8 września 2017 @ 19:05

    witam można prosić o kontakt ?

  4. Damian 123456789 na 11 września 2017 @ 18:57

    Zainteresowany Email adrianeqw92@op.pl
    Mój kontakt 781510212
    Lub proszę numer telefonu.

  5. Witam.Czy mogę prosić o kontakt: julita_2626@interia.pl

  6. witam 2 osoby zainteresowane prosimy o kontakt 514743899

  7. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą proszę o kontakt 697 986 593