€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory truskawek, szparagów 2020 Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Geiselhöring
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 stycznia 2020 02:46

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze szparagów, truskawek oraz malin. Zatrudnienie 2020 w Geiselhöring bez znajomości języka od marca br. Zakwaterowanie będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów, truskawek oraz malin

Lokalizacja: Geiselhöring, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od marca/kwietnia 2020

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy sezonowej pracy o charakterze fizycznym przy zbiorze szparagów, malin truskawek
  • w zależności od przydzielenia zadania wykonywane będą na polu lub w hali

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, pracowitość
  • dobra sprawność fizyczna
  • motywacja

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • pracę również bez znajomości języka
  • zatrudnienie od marca/kwietnia 2020
  • w okresie wakacyjnym możliwość zatrudnienia dla studentów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą sezonowej pracy w Niemczech, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, od poniedziałku do piątku pod numerem:

  • 004 917 15511250

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-sezonowa-w-niemczech-hala-zbiory-CID4-IDDfXoY.html

ID ogłoszenia: 8165e24a04527a8f

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory truskawek, szparagów 2020 Geiselhöring”

  1. maria i tomasz na 30 stycznia 2020 @ 12:28

    jesteśmy zainteresowani Maria i Tomasz 509056110 506235561 wiek 68 i 59 lat