€ 8,80 euro brutto/h

Dla kobiet Niemcy praca bez języka Greven sortowanie odzieży na taśmie produkcyjnej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Greven
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 maja 2015 04:25

Oferujemy pracę w Niemczech dla kobiet bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia przy sortowaniu odzieży na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie w Greven.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Lokalizacja: Greven

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie wykonywała swoje zadania przy taśmie produkcyjnej. Do zadań należeć będzie selekcjonowanie odzieży reklamowanej.
  • Praca jest ciężka fizycznie i wymaga szybkości.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • zgłoszenia wyłącznie od kobiet
  • dynamiczne tempo pracy
  • sprawność fizyczna
  • wytrzymałość
  • duża motywacja
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

Oferujemy:

  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • zatrudnienie dla pań od zaraz
  • niemieckie warunki pracy
  • umowa na czas określony – 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • zapewniony płatny urlop wypoczynkowy
  • składki oraz ubezpieczenie
  • zorganizowane zamieszkanie, koszt za kwaterę po stronie pracownika
  • możliwość korzystania z płatnych dojazdów do Polski
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • transport wewnętrzny – pomiędzy miejscem pracy a zamieszkania są bezpłatne

Aplikacja:
Wiadomości e-mail z załączeniem CV prosimy przesłać na adres:
marcelina.chawa@supplycs.de

źródło: http://www.praca4u.net/kontrolasortowanie-odziezy-praca-dla-kobiet-id283900.html

ID ogłoszenia: 405554a0f877e9d3

1 odpowiedź na “Dla kobiet Niemcy praca bez języka Greven sortowanie odzieży na taśmie produkcyjnej”

  1. malgorzata1970 na 8 czerwca 2015 @ 19:40

    Witam.Mam wieloletnie doświadczenie na produkcji jako operator ,pakowacz i kontroler.Nie palę , nie piję, posiadam prawo jazdy.Jestem zainteresowana bardzo oferta.Proszeę o kontakt 503488571.Gośka