€ 2400/mc brutto

Dla par bez języka oferta pracy w Niemczech pakowanie przekąsek od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 października 2022 01:12

Fabryka z Berlina posiada wakaty także dla par na stanowisku pakowacza przekąsek solonych. Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2400 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca manualna, powtarzalna przy linii produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie kontrolowanie jakości, obsługiwanie urządzeń oraz pakowanie solonych przekąsek

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • obowiązkowo konieczność zrobienia płatnych badań w cenie 25 euro
  • sumienne wypełnianie zadań
  • dobra kondycja fizyczna
  • energiczność

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • opcja podnoszenia kwalifikacji
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • solidne wynagrodzenie wypłacane na czas przelewem na konto pracownika
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 250 euro od osoby i 450 euro od pary

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie przekąsek – 11/22 Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 815634bed13f052a