€ 9,79€/h +7,50 netto diety

Dla par dam pracę w Niemczech na magazynie z odzieżą od zaraz w Peine

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Peine
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2019 04:26

Od zaraz w miejscowości Peine także dla par propozycja pracy w Niemczech na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie przy kompletowaniu zamówień z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Agencja pracy House of Jobs, z siedzibą w Wolnzach, obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNU
Miejsce pracy: Peine, Emmerich; Niemcy

PRACODAWCA OCZEKUJE:
Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera,
Podstawowej znajomości języka niemieckiego
Prawa jazdy i własnego samochodu

TWOJE OBOWIĄZKI
Rozpakowywanie paczek z ubraniami,
Sortowanie,
Wieszanie odzieży na wieszakach,
Kontrola jakości i przygotowywanie ubrań do wysyłki

CO OFERUJEMY?
Niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń,
Długoterminowe zatrudnienie,
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 9,79€ brutto/h+ 7,50€ netto dziennej diety+ dodatki zmianowe
Możliwość pracy w soboty i nadgodzinach,
Pracę dla par (minimum jedna osoba musi mówić w stopniu podstawowym po niemiecku),
Zapewnione zakwaterowanie płatne,
Pomoc ze strony House of Jobs

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929
Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de

ID ogłoszenia: 3835d5fa79ae61f8