€ 2660+premie, dodatki

Dla par fizyczna praca w Niemczech w sklepie od zaraz bez języka wykładanie towaru, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 września 2023 01:27

W sklepie z Düsseldorf od zaraz do podjęcia fizyczna praca w Niemczech. Zatrudnienie dla par także bez znajomości języka przy wykładaniu towarów. Zakwaterowanie darmowe będzie dostępne na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sklepu

Termin: od zaraz

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 2660 euro brutto miesięcznie

Zadania:

  • Uzupełnianie towarów na półkach.
  • Kontrolę jakości produktów (daty przydatności).
  • Wykładanie nowych towarów na sklepowych półkach.
  • Dbanie o porządek w sklepie.

Pracownik powinien:

  • Być gotowym do szybkiego rozpoczęcia pracy w Niemczech.
  • Wykazywać sumienność, zaangażowanie i motywację.
  • Posiadać dobrą kondycję fizyczną.
  • Umieć skutecznie pracować w zespole.
  • Posiadać znajomość języka niemieckiego (mile widziana).
  • Wykazywać odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków.
  • Zachowywać wysoki poziom kultury osobistej.

Nasza oferta zawiera następujące korzyści:

  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • Pomoc w procesie relokacji.
  • Wsparcie przez cały okres trwania umowy.
  • Niemiecka umowa o pełnym etacie.
  • Możliwość otrzymywania zaliczek do 150 euro raz w tygodniu.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Świadczenia socjalne.
  • Kompleksowe szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Düsseldorf 10/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 609650f77bbeefdd