€ 1700-2000 euro brutto/mc

Dla par Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu słonych przekąsek bez języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 02:01

Producent słonych przekąsek z siedzibą w Hamburgu zatrudni od zaraz osobę bez znajomości języka do pakowania wyrobów. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par z zakwaterowaniem, zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz słonych przekąsek – paluszków, orzeszków, krakersów, czipsów itp.
Miasto: Hannover, Niemcy
Pensja: 1700-2000 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem słonych przekąsek na ostatnim etapie produkcyjnym
  • obowiązkiem będzie również przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • samodzielność, zorganizowanie
  • chęć do rozwoju i ambicja
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie dla par
  • zakwaterowanie zapewnione w w wynajętych mieszkaniach 2 lub 3 pokojowych, pokój 2 osobowy – 350 euro miesięcznie, pokój jednoosobowy 250 euro miesięcznie
  • koszt zakwaterowania potrącany jest z wynagrodzenia
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Pakowanie przekąsek, Hannover”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 87595935d689333

16 komentarzy na “Dla par Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu słonych przekąsek bez języka Hannover”

  1. Witam, jesteśmy z dziewczyną zainteresowani ofertą proszę o kontakt tel.573097062 lub mglodek@op.pl

  2. Jesteśmy parą i jesteśmy zainteresowani
    ofertą pracy prosimy o kontakt tel: 0174 3922 047

  3. nicole1412 na 3 lipca 2017 @ 17:12

    Witam, wraz z partnerem jesteśmy gotowi zacząć od zaraz, studenci z ważnymi badaniami sanepidarno-epidemiologicznymi oraz zaświadczeniu o niekaralności. Nr kontaktowy: 785560880

  4. jarek0893 na 4 lipca 2017 @ 13:49

    Witam, jesteśmy zdziewczyną zainteresowani ofertą pracy, proszę o kontakt tel: 508 150 746

  5. Witam! Jestem zainteresowana wraz z moim chłopakiem ofertą. Prosiłabym o kontakt na numer: 607932908 lub mailowo: angelikaa123@wp.pl

  6. melisa1996 na 4 lipca 2017 @ 18:32

    Witam. Jesteśmy z chłopakiem zainteresowani pracą. Gotowi do wyjazdu od zaraz. Mój numer telefonu : 782142282. Pozdrawiam.

  7. Witam, jestem z chłopakiem zainteresowana Państwa ofertą, proszę o kontakt tel. 697 969 358 lub anczoo122@wp.pl

  8. joa-skrzypczak na 4 lipca 2017 @ 21:10

    witam. wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani ofertą proszę o kontakt 609 150 488 lub joa_skrzypczak@o2.pl

  9. Jkrawczyk na 5 lipca 2017 @ 11:58

    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani prosimy o szybki kontakt 503759702 , e-mail : xjaagodaax@gmail.com

  10. Jkrawczyk na 5 lipca 2017 @ 11:59

    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani prosimy o szybki kontakt 503759702 , e-mail : jagodakrawczyk13@wp.pl

  11. Monika 1234 na 6 lipca 2017 @ 10:04

    Dwie pary(malzenstwa)bardzo zainteresowane oferta i prosza o jakakolwiek odpowiedz.moj mail monia-bp@wp.pl Pozdrawiamy

  12. Beata-Mariusz2017 na 6 lipca 2017 @ 14:23

    Witam.Wraz z mezem jestesmy zainteresowani oferta ,prosimy o kontakt na nr tel 571328490 email:beatamariusz2017@interia.pl.dziekujemy i pozdrawiamy

  13. IzaKrz1705 na 6 lipca 2017 @ 17:40

    Witam serdecznie. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Posiadam aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne. Kontakt tel:726 236 875 , e-mail: izabela.malecka1@onet.pl

  14. Witam wraz z dziewczyną jestem zainteresowany pracą w Niemczech , jestem dostepny od zaraz prosze o kontakt 48 576094139 pozdrawiam

  15. Witam razem z dziewczyną jestem zainteresowany pracą w Niemczech , jestem dostepny od zaraz prosze o kontakt 48 576094139 pozdrawiam

  16. Mateusz 134 na 15 lipca 2017 @ 22:39

    Witam razem z dziewczyną jestem zainteresowany pracą w Niemczech proszę o kontakt 13 44 76 166 lub bajorekmateusz95@wp.pl