€ 2300-2700 mc brutto

Dla par od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka produkcja detergentów w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2022 02:54

Oferta pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka przy produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji chemii gospodarczej

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2300-2700/mc brutto euro

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie produkującym chemię gospodarczą
  • do zadań należeć będzie pilnowanie ciągłości, pakowanie produktów, obsługiwanie urządzeń, etykietowanie, zdejmowanie gotowego produktu z taśmy, foliowanie, przeprowadzanie skrupulatnej kontroli jakości itp.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę do podjęcia od zaraz
  • możliwość dodatkowego zarobku poprzez wypracowywanie nadgodzin
  • wdrożenie w obowiązki
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zamieszkanie w cenie 350 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres poniższy z dołączeniem CV:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2022/01

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-produkcji-detergentow-fabryka-koln/

ID ogłoszenia: 37261e6b4fbbdb24