€ 13,50/h brutto

Dla par od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji deserów 2021 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2021 03:03

Dam pracę w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Berlina na produkcji deserów mrożonych.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów mrożonych

Start: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na 6 miesięcy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej z Berlina na produkcji lodów oraz deserów mrożonych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę urządzeń produkcyjnych, pilnowanie ciągłości, przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie
  • na początku nowi pracownicy przejdą szkolenie pracownicze z zakresu BHP oraz stanowiskowe

Wymagania:

  • zdolność pracy w zespole
  • dostępność na pół roku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • odpowiedzialność
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres 6 miesięcy
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w przyjaznych warunkach
  • pracę w systemie zmianowym
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • odzież roboczą
  • środki ochrony indywidualnej
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na poniżej dostępny adres kontaktowy:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja deserów, od kwietnia 2021 Berlin

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-niemcy-praca-na-produkcji-deserow-od-zaraz-berlin-2021/

ID ogłoszenia: 5886063710ceadf3