€ 2700-3100 brutto

Dla par praca w Niemczech na produkcji kosmetyków bez znajomości języka od zaraz, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 marca 2024 00:40

Fabryka kosmetyków z Düsseldorf poszukuje od zaraz osoby lub pary do pracy w Niemczech przy produkcji. Oferta bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem odpłatnym dostępnym dla chętnych na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji kosmetyków

Liczba miejsc do obsadzenia: 6 (lub 3 pary)

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 2700-3100 brutto miesięcznie (zależne od kwalifikacji i znajomości języka)

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zadania:

  • Przygotowywanie niezbędnych komponentów do produkcji wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych, zapewniając płynny przebieg procesu produkcyjnego.
  • Profesjonalna obsługa maszyn produkcyjnych podczas wytwarzania różnorodnych produktów, włączając w to żele pod prysznic, szampony oraz inne artykuły.
  • Aktywne monitorowanie jakości wyrobów na każdym etapie produkcji oraz po jej zakończeniu.

Wymagania:

  • Brak konieczności posiadania znajomości języka niemieckiego, co otwiera możliwość pracy dla osób nieznających tego języka.
  • Umiejętność skutecznej współpracy w grupie jest kluczowa, aby zapewnić harmonijne działanie zespołu i osiągnięcie celów produkcyjnych.
  • Doskonała sprawność manualna jest wymagana, aby precyzyjnie wykonywać różnorodne czynności związane z produkcją kosmetyków.
  • Motywacja do nauki i chęć poszerzania umiejętności zawodowych są mile widziane, ponieważ oferujemy możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w dynamicznym środowisku pracy.
  • Doświadczenie w produkcji kosmetyków jest mile widziane, ale nie jest konieczne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat z atrakcyjnym wynagrodzeniem, konkurencyjnym na lokalnym rynku pracy, co zapewnia stabilność finansową.
  • Opcję zakwaterowania zapewnioną przez pracodawcę (za odpłatnością), co eliminuje niepewność związana z poszukiwaniem mieszkania oraz ułatwia adaptację w nowym miejscu pracy.
  • Otwarte możliwości zatrudnienia dla par, co pozwala partnerom na podjęcie pracy w naszej firmie i rozwój zawodowy obu stron.
  • Pełne i kompleksowe szkolenie, obejmujące wszystkie niezbędne aspekty obowiązków zawodowych, co umożliwia efektywne i sprawnie rozpoczęcie pracy.
  • Przyjazne środowisko pracy sprzyjające rozwojowi zawodowemu, które wspiera pracowników w realizacji ich celów zawodowych i osobistych, promując równowagę między życiem prywatnym a zawodowym.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref.: pkos/04/04/24

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 71565ff751be9989