€ od 14€

Drezno, dam pracę w Niemczech od zaraz dla ślusarzy, mechatroników i elektroników

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: bezterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 marca 2022 01:34

Firma przemysłowa z Drezna od zaraz poszukuje wykwalifikowanych ślusarzy, elektroników, mechatroników do podjęcia legalnej pracy w Niemczech. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione na miejscu.

Praca w Dreźnie dla ślusarzy, mechatroników i elektroników. Dobre warunki!!!
Niemiecka firma w Dreźnie zajmująca się naprawą i konserwacją pojazdów szynowych poszukuje:
– ślusarzy
– mechatroników
– elektroników

Oferujemy:
– Umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas określony
– Zarobki od 14€ /h
– Bezpłatne zakwaterowanie oraz dopłaty za dojazd
– Praca w systemie 3-zmianowym, gotowość pracy na weekendy
– Atrakcyjne świadczenia socjalne
– Bezpłatna odzież BHP i regularne badania lekarskie
– Wsparcie polskiego koordynatora

Twoje zadania:
– Samodzielne wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych pojazdów szynowych
– Analiza błędów układów elektronicznych nowoczesnych pojazdów szynowych
– Udział w opracowaniu innowacyjnych rozwiązań naprawczych służących poprawie jakości i mających wpływ na poprawę środowiska

Wymagania:
– Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
– Doświadczenie zawodowe
– Gotowość do pracy zmianowej
– Mobilność (prawo jazdy + samochód)

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, proszę wysłać CV w języku niemieckim z dopiskiem Drezno, a my skontaktujemy się z Państwem telefonicznie:

wioletta.kasprzak@randstad.de lub goerlitz291@randstad.de

ID ogłoszenia: 818621e095e3d7ca