€ do uzgodnienia

Drezno ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla pokojówki w hotelu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 maja 2016 01:30

Oferujemy zatrudnienie w Dreźnie na stanowisku pokojówki dla kobiet i pokojowego dla mężczyzn. Niemcy praca dla osób z podstawową znajomością języka od zaraz.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: do ustalenia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca w hotelarskie dla kobiet i mężczyzn
  • pracownicy będą odpowiedzialni za sprzątanie pokoi gościnnych oraz przyległych im łazienek

Oczekiwania:

  • możliwość i chęć podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka motywacja do szlifowania języka, szczególnie słownictwa hotelowego które jest niezbędne do pracy
  • dobre zorganizowanie, pracowitość, zwinność, spryt
  • mile widziane doświadczenie oraz wykształcenie hotelowe
  • dużą zaleta będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

  • pracę zarówno dla kobiet jak i mężczyzn
  • zatrudnienie od zaraz
  • terminowe wypłacanie pensji
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – umowa polska lub niemiecka
  • pomoc medyczną
  • brak opłat za pośrednictwo pracy
  • możliwe stałe zatrudnienie dla najlepszych
  • opłacone ubezpieczenie
  • drukA1

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem strony poniższej:

ID ogłoszenia: 883574b765041b42

1 odpowiedź na “Drezno ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla pokojówki w hotelu”

  1. 2 dziewczyny są gotowe do pracy od lipca do połowy września, proszę o kontakt: zaqmko@interia.pl