€ atrakcyjne

Elektryk budowlany praca w Niemczech od zaraz w budownictwie, Borchen-Etteln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Borchen-Etteln
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Do końca roku z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 lutego 2020 03:50

Firma z Borchen-Etteln poszukuje doświadczonych elektryków budowlanych do legalnej pracy w Niemczech na budowie od zaraz przy montażu instalacji elektrycznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych osób an stanowisko Elektryk budowlany na terenie Niemiec.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie + ddoatki,
– bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudniania,
– możliwość długotrwałej współpracy,
– wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
– opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania projketu

Obowiązki:
– frezowanie otworów w ścianach,
– montowanie puszek i gniazdek w ścianach,
– montowanie tras elektrycznych

Wymagnia:
– doświdczenie w pracy przy surowej instalacji,
– mile widziana znajomość j. niemieckiego,
– mile widziane prawo jazdy kat.B,
– dokładność,
– zmysł techniczny

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 572 057 775

ID ogłoszenia: 785e3946fd121c7

Brak tagów