€ do uzgodnienia

Essen praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na magazynie z odzieżą

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 października 2015 01:35

Hurtownia odzieży z Essen zatrudni od zaraz osoby bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu od zaraz do 8 stycznia.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Czas trwania umowy: od zaraz do 8 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy:

  • stanowisko na magazynie przy zbieraniu zamówień oraz przygotowywaniu paczek do wysłania
  • pakowanie zamówień (odzież, obuwie, akcesoria)
  • współpraca z kurierami
  • zabezpieczanie towaru przed podróżą
  • inne prace magazynowe zlecone przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • nie wymagana znajomość języka niemieckiego
  • chęć podjęcia zatrudnienia tymczasowego
  • zręczność, zwinność
  • szybkość
  • energiczność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę tymczasową od zaraz do 8 stycznia 2016
  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • pomoc na miejscu w zorganizowaniu zamieszkania, zaaklimatyzowaniu się i dopełnieniu formalności
  • ubezpieczenie
  • legalne warunki zatrudnienia

Uwaga! Zależy nam na osobach które będą mogły pozostać w Niemczech ciągiem do 8 stycznia 2016 bez powrotu do domu na święta czy sylwestra.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Magazyn odzieżowy, Essen″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 5105623fff0a30b1