€ 7,86 euro brutto/h

Fizyczna praca Niemcy na magazynie od zaraz rozładunek-załadunek Wustermark

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wustermark
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 października 2014 02:30

Pilnie zatrudnimy pracownika fizycznego przy rozładunku i załadunku paczek na magazynie z Wustermark. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz. Pracodawca nie wymaga posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w magazynie

Termin: praca do podjęcia natychmiast!

Lokalizacja: Wustermark

Zarobki: 7,86 euro brutto/h

Opis zadań:

  • Stanowisko to, polega na wykonywaniu fizycznych zadań w obrębie magazynu.
  • Do zadań należeć będzie między innymi rozładunek i załadunek paczek, skanowanie paczek kurierskich.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy na zmiany
  • zdolność podjęcia pracy grupowej
  • własny samochód oraz prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie doświadczenie w pracy fizycznej
  • niezawodność, odpowiedzialność

Oferta:

  • zapewnione legalne warunki pracy – druk A1, karta EKUZ
  • pracodawca zapewnia dodatkowe ubezpieczenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na okres 3 miesięcy
  • stałe wsparcie koordynatora
  • zorganizowane zamieszkanie w dobrych warunkach
  • stałe zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-pracownik-fizyczny-wustermark-k-berlin,oferta,3633797

ID ogłoszenia: 9105450e64d7cb80