€ 14,50/h+zakwaterowanie

Fizyczna praca Niemcy od zaraz 2021 bez znajomości języka przy odśnieżaniu Oberstdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oberstdorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 stycznia 2021 03:13

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Oberstdorfie przy odśnieżaniu. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech 2021 dla osób bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – przy odśnieżaniu

Termin: od zaraz na sezon 2021

Miejsce zatrudnienia: Oberstdorf, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Obowiązki:

  • wykonywanie fizycznej pracy na zewnątrz
  • pracownik będzie odpowiedzialny za odśnieżanie maszynowe oraz ręczne skwerów, parków, parkingów a także posesji prywatnych
  • obsługiwanie odśnieżarki

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka motywacja
  • wytrzymałość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na czas określony
  • pracę do końca marca 2021
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • odzież roboczą – niezbędną do pracy w niskich temperaturach oraz 20 euro dodatki na odpowiednie obuwie
  • bezpłatne zamieszkanie
  • postojowe w przypadku braku odpadów

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sezonowa-odśnieżanie-Oberstdorf 01/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 585ff43dc51305f