€ 8,70 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka dla par sortowanie odzieży

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cheminitz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 maja 2015 04:10

Proponujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej na taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie z Cheminitz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Chemnitz, Niemcy

Zarobki: 8,70 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • Stanowisko będzie wymagało sortowania odzieży używanej przy taśmie produkcyjnej. Odzież selekcjonuje się zgodnie z kluczem wcześniej przyjętym.
  • Zadania wykonuje się w rękawiczkach oraz maseczce.

Oczekiwania:

  • gotowość do przestrzegania zasad BHP
  • dobre zdrowie
  • wysokie zaangażowanie w wypełniane obowiązki
  • przykładność, obowiązkowość
  • zwinność, szybkie tempo pracy
  • brak problemów zdrowotnych takich jak astma lub alergie

Oferujemy:

  • praca dla par
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • zapewniony transport pomiędzy miejscem pracy a pracą
  • ubezpieczenie
  • pracodawca odprowadza składki
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej
  • zorganizowane płatne miejsce zamieszkania w 3 pokojowym mieszkaniu na parę przypada oddzielny pokój

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail z załączeniem CV należy przesłać na poniżej podany adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-chemnitz-dla-par-sortowanie-odziezy/

ID ogłoszenia: 826554f9882780af

8 komentarzy na “Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka dla par sortowanie odzieży”

  1. piecia74 na 13 maja 2015 @ 08:52

    Witam. Jestem zainteresowany waszą propozycją pracy proszę o kontakt nr tel. 512403234

  2. piecia74 na 13 maja 2015 @ 08:53

    Witam. Jestem zainteresowany waszą ofertą proszę o kontakt nr tel. 512403234

  3. andziapigan na 13 maja 2015 @ 19:33

    Witamy. Pracowita, sumienna, dobrze zorganizowana para – w pełni jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Na podjęcie pracy jesteśmy gotowi od zaraz. Prosimy o kontakt pod numerem tel.796319710. Pozdrawiamy, liczymy na państwa zainteresowanie.

  4. maciek90 na 20 maja 2015 @ 12:43

    Witam , wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą od 10 czerwca . Proszę o kontakt pod numerem telefonu 500133768 .

  5. grabos12 na 20 maja 2015 @ 20:35

    Witam sumienne i pracowite małżeństwo jest zainteresowane Państwa ofertą pracy .Prosimy o kontakt pod numerem tel. 667328679.

  6. tomek7722 na 21 maja 2015 @ 10:16

    Witam. Wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Prosimy o kontakt pod nr.tel +48 511 088 520 lub tomoscar@o2.pl Posiadamy własny samochód.

  7. k.lyczko na 21 maja 2015 @ 20:43

    Jestem zainteresowana ofertą pracy, mam 32 lata, jestem sumienna, pracowita, mam doświadczenie w podobnej branży, proszę o kontakt k.lyczko@gazeta.pl, +48 504193716

  8. Krzysiooo1 na 28 maja 2015 @ 15:26

    Witam wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani oferta Pracy Prosimy o kontakt 781339410