€ 13,50 €/h + zakwaterowanie

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 października 2018 04:21

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • osoba na tym stanowisku wykonuje pracę manualną, polegającą na ręcznym sortowaniu odpadów
  • zadania wykonuje się w pozycji stojącej
  • odpady do sortowania są już wcześniej pobieżnie przebrane i powinny być w miarę możliwości suche
  • pracodawca zapewnia odzież, środki ochronne i przeszkolenie z BHP

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna i manualna
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • punktualność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne pensje wypłacane w euro
  • zatrudnienie dla par i grup
  • przeszkolenie pracownicze
  • uniform służbowy a także środki ochronne
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odpadów, Kolonia 2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 5385bcb3278b526f

5 komentarzy na “Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów od zaraz Köln”

  1. Chętny, proszę o kontakt tel:+48 886 959 420

  2. Liudmila Karbowska na 23 października 2018 @ 22:36

    Witam jesteśmy razem z mężem zainteresowani ofertą pracy. Tel 519544089

  3. Witam,

    Czy ktoś kiedykolwiek dostał odpowiedź pisząc na zagranicznego maila podanego na tej stronie?

  4. kacperoo556 na 3 listopada 2018 @ 13:37

    Witam jestem zainteresowany wraz z kolega oferta pracy
    Tel.798162558

  5. Mój nr 511– 503–424

    Prosze o kontakt