€ 15,00 €/h brutto+mieszkanie

Fizyczna praca w Niemczech dla par od zaraz sortowanie odzieży bez języka, Drezno 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 grudnia 2023 01:52

Od zaraz w firmie z Drezna dostępna także dla par fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu używanej odzieży. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym dostępnym na miejscu dla pracowników. Mile widziane osoby z doświadczeniem, dyspozycyjne na dłuższy okres od stycznia 2024.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Miasto: Drezno, Niemcy

Zarobki: 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz / styczeń 2024

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

Na tym stanowisku Twoje zadania będą obejmować dokładne sortowanie używanej odzieży zgodnie z precyzyjnymi kryteriami i wytycznymi. Będziesz odpowiedzialny za kategoryzację oraz staranną segregację odzieży, biorąc pod uwagę jej stan i rodzaj. Dodatkowo, Twym obowiązkiem będzie eliminacja ewentualnych uszkodzeń, plam oraz prostych napraw na odzieży. Po starannym przygotowaniu, odzież będzie odpowiednio pakowana w celu dalszej dystrybucji. Ważnym elementem Twojej pracy będzie dbałość o wysokie standardy higieny oraz utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Wysoka motywacja do wykonywania intensywnych prac fizycznych.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego, choć nie jest to wymóg.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole przy zachowaniu pozytywnej atmosfery.
  • Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Gotowość do elastycznego dostosowania się do zmian w grafiku pracy, włączając w to możliwość pracy w weekendy.
  • Natychmiastowa gotowość do rozpoczęcia pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za każdą przepracowaną godzinę, z możliwością otrzymywania dodatkowych premii.
  • Możliwość pracy także dla par (na tej samej zmianie).
  • Pełne wprowadzenie do obowiązków oraz wszechstronne szkolenie z zakresu sortowania odzieży.
  • Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne i dostęp do różnorodnych świadczeń socjalnych.
  • Stałe wsparcie od naszego zespołu w języku polskim przez cały okres zatrudnienia.
  • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu przez pierwsze 3 miesiące.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/01/2024″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 993657f0bc2d02eb